۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲-۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

لوازم یدکی دامپتراک

دامپتراک و لوازم یدکی دامپتراک در معادن به کار می رود. دامپتراک ها یکی از ماشین های فوق سنگین و بزرگ می باشد که اجازه ی عبور و مرور در جاده را ندارند. از دامپتراک ها برای جابجایی های بسیار بزرگ مثلا در معادن استفاده می شود. در واقع دامپتراک یک کامیون بسیار بزرگ می باشدو در حدود300 تن را می تواند جابجا کند. شرکت جنرال موتور سازنده دامپتراک ولوازم یدکی دامپتراک آن می باشد. از دامپتراک و لوازم یدکی دامپتراک در بخش های بزرگ و همین ساخت و ساز های بزرگ نیز می توان استفاده کرد و در زمان کوتاهی جابجایی اجسام را انجام داد. منبع تغزیه ی دامپتراک های نیروی الکتریکی و دیزلی می باشد. یکی از راه های دوام بالاتر لوازم یدکی دامپتراک استفاده از موتور الکتریکی در هر یک از چرخ های آن است. یکی از مهم ترین بخش لوازم یدکی دامپتراک چرخ های آن است. چرخ های دامپتراک به صورت بادی هستند زیرا در محیط های ناهمواری کار می کنند و وزن بالایی نیز تحمل می کنند بنابراین به چرخ های بادی با ضخامت زیاد و مقاومت بالا احتیاج دارد.

خرید لوازم یدکی دامپتراک

در زمان خرید لوازم یدکی دامپتراک یا لوازم یدکی گریدر باید آگاهی کامل به این ماشین داشته باشید. به دلیل سنگین بودن این ماشین خرید لوازم یدکی دامپتراک باید به صورت کاملا با کیفیت و اصل تهیه شود تا بتواند مقاومت بالایی داشته باشد.

فروش لوازم یدکی دامپتراک

در دامپتراک ها استفاده از نیروی دیزلی بسیار انرژی بالاتری را خواهد داشت ولی از نیروی الکتریکی استفاده ی بیشتری می شود و آن هم به دلیل تعداد موتور هایی است که می توان روی چرخ ها قرار داد. فروش لوازم یدکی دامپتراک مانند لوازم یدکی گریدر را در فروشگاه های مخصوصی می توانید ببینید. فروشگاه پارت یدک راهسازی یکی از فروشگاه های عالی در زمینه ی فروش لوازم یدکی دامپتراک می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :