۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲-۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

لوازم یدکی لودر هپکو

10 / 10
از 1 کاربر

شرکت پارت یدک راهسازی از معتبرترین شرکت های توزیع کننده لوازم یدکی لودر هپکو و دیگر مدل های متنوع است که به صورت تضمین شده تمام قطعات لودر هپکو را عرضه می کند. از لودر هپکو در معادن استخراج و صنعت راهسازی استفاده می شود که فشار باری بالایی را تحمل می کنند، به همین خاطر بعد از مدتی استفاده مداوم از لودر، برخی از لوازم یدکی لودر هپکو دچار ترک خوردگی می شوند.

قطعات لودر هپکو

قطعات لودر هپکو نو را باید جایگزین لوازم یدکی لودر هپکو ترک خورده کرد تا فشاری به مابقی قطعات لودر هپکو وارد نشود و در نتیجه خسارت جدی به لوازم یدکی لودر هپکو مهم همچون موتور لودر وارد نشود تا هزینۀ بیشتری را صاحب لودر تقبل ننماید. تمام لودرها دارای مشخصات فنی، قدرت و ظرفیت مخصوص به خود می باشند و بر اساس تمام  قطعات لودر مشخص می شوند. عملکرد هر کدام از لوازم یدکی لودر هپکو بر روی عملکرد مابقی قطعات لودر هپکو تأثیر می گذارد و مهم است که استاندارد لازم را برای به حرکت درآوردن لودر داشته باشند.

لوازم یدکی لودر هپکو

خرید لوازم یدکی هپکو از شرکت پارت یدک راهسازی

گارانتی لوازم یدکی لودر هپکو از مهم ترین مسائلی است که در خرید قطعات لودر هپکو باید بدان توجه داشت و از شرکتی لوازم یدکی لودر هپکو را خریداری کنید که گارانتی قطعات لودر هپکو را ارائه دهد و به صورت اورجینال تمام لوازم یدکی لودر هپکو را به فروش برساند.

قطعات لودر هپکو به سه دستۀ کلی موتور، شاسی، سیستم هیدرولیک و جام تقسیم می شود و مهم است که هیچ کدام از  لوازم یدکی لودر  که در بخش ها قرار دارند، اختلالی در روند کاری آنها ایجاد نکنند و نیروی لازم را برای حرکت لودر هپکو داشته باشند. موتور از مهم ترین قطعات لودر هپکو است که نیروی لازم را در چرخ های زنجیری ایجاد می کند و وزن موتور مهم ترین عامل برای ایجاد تعادل هنگام بارگیری لودر می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :