۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲-۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار

10 / 10
از 1 کاربر

انواع و اقسام لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار و همچنین دیگر برندهای لیفتراک در فروشگاه پارت یدک راهسازی به فروش میرسد با این تفاوت که این شرکت توانسته با شناسایی بهترین برندها از سراسر جهان تنها قطعاتی را عرضه کند که کلیه استانداردهای مورد نیاز برای یک قطعه با کیفیت را دارا میباشند. کاترپیلار از برندهای آمریکایی است که در زمینه تولید ماشین آلات سنگین نیز فعالیت میکند و از جمله ماشین آلاتی که در مدل های مختلف تولید نموده است لیفتراک میباشد. این شرکت تنها به تولید لیفتراک بسنده نکرده است و در کلیه لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار را نیز تولید و عرضه میکند. قطعات لیفتراک کاترپیلار در مجموعه کارخانجات متعلق به شرکت کاترپیلار تولید میشوند و پس از آنکه مورد تست های فراوانی قرار گرفتند و مراحل کنترل کیفی را پشت سر گذاشتند به بازار مصرف در سراسر کشور وارد میشوند. لوازم یدکی لیفتراک  نیز وجود دارند که هیچگونه مراحل کنترل کیفی را طی نکرده اند و در کشورهایی به جز آمریکا نیز تولید میشوند که کیفیت آنها قابل قیاس با قطعات لیفتراک کاترپیلار اورجینال نیست.

قطعات لیفتراک کاترپیلار

برای اینکه بتوانید قطعات لیفتراک کاترپیلار اصل و تقلبی را از یکدیگر تشخیض دهید نیاز به کسب یک سری اطلاعات دارید. قطعات لیفتراک کاترپیلار باید ابتدا از برخی لحاظ مورد بررسی قرار گیرد و سپس خرید آن را انجام داد. قطعات لیفتراک کاترپیلار ابتدا باید از لحاظ اصالت مورد بررسی قرار گیرند و در صورتیکه قطعه اورجینال باشد نسبت به خرید آن اقدام نمود. قطعات لیفتراک کاترپیلار همچنین باید دارای ضمانت نامه باشند تا در صورت وجود نقص بتوان آنرا تعویض نمود.

خرید لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار

برای خرید لوازم یدکی لیفتراک کاترپیلار پیشنهاد میکنیم تا فروشگاه پارت یدک راهسازی را انتخاب کنید زیرا این فروشگاه در طی سالها فعالیت خود به خوبی به تفاوت های میان قطعات لیفتراک برند کاترپیلار اورجینال و تقلبی پی برده است و تنها قطعات اصلی و اورجینال را عرضه میکند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :